סמארט משכנתאות

מזה למעלה מ- 5 שנים, היועצים המנוסים ב'סמארט משכנתאות' עונים על צרכי לקוחותיהם בהתאמת המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר עבורם באופן אישי, ובכך חוסכים להם עשרות ואף מאות אלפי שקלים. צוות היועצים המקצועי של סמארט משכנתאות פועל מתוך ראיית הלקוח במרכז. הם קשובים לצרכים הספציפיים של הלקוח, בוחנים את כל ההיבטים הפיננסיים שלו לעומקם ובונים עבורו את תמהיל המשכנתא הנכון והאפקטיבי ביותר.

ואדים לוי. קרדיט: פוטון צילום

ואדים לוי. קרדיט: פוטון צילום

'סמארט משכנתאות' היא בבעלותם של ודים לוי ושותפו העסקי המגיעים מעולמות הנדל"ן ושוק ההון. מעבר לניסיון רב השנים, היועצים עברו רצף הכשרות בתחום המשכנתאות במטרה לספק את השירות הטוב והאיכותי ביותר. שוחחנו עם ואדים לוי, מבעלי החברה.

מה רוב האנשים לא יודעים על משכנתא וחשוב שיידעו?

"לצערנו אף אחד לא מלמד אותנו את התחום הפיננסי ואנשים מן השורה שרוצים לרכוש דירה, כמעט אף פעם לא מגיעים עם הידע הפיננסי שיאפשר להם לבחור בעסקה הנכונה. לרוב הם מגיעים אל הבנק ומקבלים מיועץ המשכנתאות כמה אפשרויות למשכנתא עם מסלולי ריביות שונים, או שמקבלים סירוב משכנתא ומשוחררים לדרכם.

"תפקידו של יועץ המשכנתאות בבנק הוא לדאוג לאינטרסים של הבנק עצמו ופחות לאלו של הלקוח. מעבר לכך, אם הלקוח מקבל סירוב משכנתא בגלל מצב החשבון שלו, חובות קיימים וכד', הבנק מבחינתו סוגר בפני הלקוח את האפשרות. זה לא מתפקידו לפתור ללקוח בעיות פיננסיות.

"יועצי משכנתאות פרטיים לעומת זאת, מייצגים את האינטרסים של הלקוח. אנחנו בסמארט משכנתאות יודעים לספק פתרונות יצירתיים לקבלת משכנתא גם כאשר הלקוח קיבל סירוב משכנתא בבנק. ובנוסף, נקבל הצעות מהבנקים השונים כדי לבחור בהצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורו".

מה כולל שירות ייעוץ המשכנתאות שלכם?

"השירות שלנו מתחיל בפגישה עם הלקוח ומידע לגבי עלויות הנכס שהוא רוצה לקנות. אנו עוברים יחד על כל המצב הפיננסי שלו: הוצאות והכנסות, משכורות, חסכונות, הלוואות, חובות אם ישנם, דוחות למס הכנסה אם הוא עצמאי או תלושי שכר במידה והוא עובד שכיר, משכורות והכנסות של בני הזוג במידה והם קונים את הנכס יחד, וכד'. אנו למדים את הצרכים והרצונות של הלקוח לגבי המשכנתא, וכל הפרמטרים הפיננסיים של הלקוח משולבים בבניית תמהיל המשכנתא המותאם אישית עבורו.

"לאחר הפגישה, אנו בונים את תמהיל המשכנתא המתאים ומאשרים אותו עם הלקוח. אפשר גם להכין מספר תמהילים אפשריים, לבחירת הלקוח ולאישורו. עם התמהיל שנבחר ואושר אנו פונים לבנקים, ובמידת רצון הלקוח גם לגופים להלוואות חוץ בנקאיות מאושרים על ידי משרד האוצר, ומקבלים מכולם הצעות למשכנתא. את ההצעה הטובה ביותר נגיש ללקוח לאישור. חשוב להדגיש כי אנו לא מסתפקים רק 'בהשוואת המחיר', אלא מנהלים מיקוח לגבי כל הצעה שמתקבלת".

כיצד אתם בוחרים את הצעה הטובה ביותר?

"אנחנו מסתכלים על השורה התחתונה, על התוצאות הסופיות. הקו המנחה שלנו הוא לחשב את העלות הכוללת של כל המשכנתא כולל הריביות ולבדוק כמה הלקוח יישלם על הכל בסוף. אנו נדאג לעלות הנמוכה ביותר ביחס ליכולת הלקוח להחזיר תשלום חודשי".

מהם היתרונות שסמארט משכנתאות מעניקה ללקוחותיה?

"צברנו ניסיון רב בתחומי הנדל"ן ושוק ההון. כמשקיעים בעצמנו אנו יודעים מבפנים כיצד הדברים עובדים, אילו הלוואות ניתן לקבל, עם מי הכי כדאי לעבוד, ובעיקר אילו פתרונות יצירתיים שאחרים לא בהכרח מכירים אנו יכולים לספק ללקוחות שלנו כדי שיקבלו משכנתא.

"אנו יודעים כיצד הבנקים חושבים – לדוגמה, שהם לא אוהבים פירעון מוקדם של המשכנתא בשל הפסדי רווח על הריביות, אך אם זה אפשרי מבחינת הלקוח, נבנה תמהיל הכולל תחנות עם פירעון מוקדם. הפתרון האמיתי הוא למצוא את האיזון בין כמה הלקוח יכול לשלם לבין כמה המשכנתא תעלה לו. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שההחזרים החודשיים לא יפגעו בתזרים המשפחה. הלקוחות שלנו הם שגרירי המותג ואנו נספק עבורם את השירות הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר".

סמארט משכנתאות

כתובת: רחוב הכלנית, אשדוד

למעבר לאתר 

טלפון: 073-3744016